ІНТЕРАКТИВНА КАРТА ВОДНИХ ОБ’ЄКТІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАСНОСТІ ПРИДАТНИХ ДО РИБОРОЗВЕДЕННЯ (Публічна електронна карта)

Розробники: науково-педагогічні працівники кафедри інформаційних систем та технологій університету

Користувач, зайшовши в цю програму, може натиснути на контур об’єкта й одержати всю інформацію, яка є про нього, з’ясувати, чи перебуває він в оренді. Крім того, за допомогою, Google-карти можна побачити, де він розташований.

Якщо відомий кадастровий номер ділянки, то можна знайти інформацію в переліку кадастрових номерів

Департамент агропромислового розвитку ПОДА запустив карту з 1 червня. Наразі триває робота над внесенням до карти інформації про водні об’єкти, землі водного фонду яких ще не інвентаризовані. Наразі є інформація про 171 водний об’єкт.