В 2021 Асоціація “підприємств промислової автоматизації України” (АППАУ) розпочала переорієнтацію в розвитку Центрів 4.0 в сторону європейських Digital Innovation Hubs (DIH). Серія подій пройшла в 1-ій половині року, й на осінь ми бачимо в Києві 2 нових  DIHs – на базі Центру 4.0 “КПІ” та в Київському академічному університеті (КАУ). Згідно нашої інформації ще декілька університетів перейдуть в статус DIH в 2022. Але отримати статус DIH й реально надавати послуги МСП (що є головною функцією цих центрів експертизи)  – це 2 великі різниці. Яким чином функціонують європейські DIH, які спроможні обслуговувати десятки та сотні МСП? Якими є їх структура, функціонал і як вони їх створили? І як розвивається перший проект створення таких послуг в КПІ?

Повернутись до усіх новин..